DLACZEGO MY ?

 

Filmotion to dom produkcyjny. Robimy filmy, najlepsze dla Ciebie filmy. Wiemy jak stworzyć film który idealnie spełnia Twoje cele. Film, który przekona Twojego klienta, że potrzebuje tego, co mu oferujesz. Żeby to osiągnąć w Filmotion wykorzystujemy efekt synergii kliku czynników. Pracują dla Ciebie: 

To kim jesteś

Nic o Tobie bez Ciebie. Nikt nie zna Ciebie, Twojej firmy, usługi lub produktu lepiej niż Ty. Chcemy Cię poznać, wysłuchać i zrozumieć. Twoja wiedza i doświadczenie jako eksperta w Twojej branży są kluczowe dla osiągnięcia oczekiwanego efektu, czyli najlepszego filmu. 

Analiza i doradztwo

Każdy brand posiada określone atrybuty, a korzystanie z jego usług niesie ze sobą pakiet funkcjonalnych i emocjonalnych korzyści dla klienta. Mają one wpływ na wizerunek i sprzedaż. Ton i styl komunikacji muszą odpowiadać temu kim jesteś Ty i marka Twojej firmy. Przekaz płynący z video trzeba kształtować świadomie i oprzeć na rzetelnej analizie, a nie tylko wizji autora. Najlepszy film jest nie tylko efektowny wizualnie. Najlepszy film jest także efektywny marketingowo. Dlatego produkcję poprzedzimy consultingiem.  

Ekipa fachowców

Każda produkcja jest inna. Dlatego do każdej dobieramy dedykowany zespół. Operator, oświetleniowiec, make-up, dźwiękowiec, kierownik produkcji, scenarzysta… potrzeby mogą być różne, ale w Filmotion masz pewność, że nad Twoim filmem pracuje grupa fachowców. Możesz na nas polegać na każdym etapie prac, począwszy od pierwszego kontaktu, a skończywszy na oddaniu Ci gotowego filmu. 

Najwyższej jakości sprzęt

Z najlepszym sprzętem jest tak jak z najlepszym filmem. Jest najlepszy wtedy, gdy jest dopasowany do potrzeb. Ekipa Filmotion dobrze wie jak dobrać i użyć sprzętu, aby pracował na cel, który mamy osiągnąć. 

Nie marnujemy Twoich pieniędzy. Robimy filmy, które na Ciebie pracują, nie tylko wyglądają. Poznaj nas i pozwól nam poznać Ciebie. To nic nie kosztuje. 

JAK PRACUJEMY ?

 

Potrzebujesz filmu, ale nie masz na niego pomysłu? A może masz pomysł, ale nie wiesz jak się za niego zabrać? Świetnie się składa! My znamy odpowiedzi na Twoje pytania, a Ty pierwszy krok na drodze do celu masz już za sobą. Wiesz, że potrzebujesz filmu i trafiłeś na naszą stronę. Dlatego napisz lub zadzwoń do nas, aby zadać nam pytanie. Następny krok jest już po naszej stronie. 

Etap 1 – spotkanie

Jeśli zdecydujesz się z nami skontaktować pierwszym etapem naszej współpracy będzie spotkanie. Przedyskutujemy na nim Twoje potrzeby i oczekiwania. Pomożemy rozwiać ewentualne wątpliwości oraz podpowiemy jak najlepiej zabrać się do filmu, który chcesz zrobić. Naszą pierwszą konsultację masz gratis. Na co więc czekasz? Spotkajmy się.

Etap 2 – analiza i consulting

Film to najskuteczniejsze narzędzie marketingowe. Pod warunkiem, że opiera się na marketingowej analizie, a nie tylko wizji autora. Dlatego, zanim przystąpimy do realizacji zrobimy coś co nas wyróżnia. Zaczniemy od marketingu. Zrobimy to niezależnie od tego, czy posiadasz stosowne dokumenty strategiczne, czy też nie. Zrobimy to, bo w biznesie liczy się to co działa, a nie tylko ładnie wygląda.   

Etap 3 – pre-produkcja

Kiedy już wiemy jakie są cele i jak je osiągnąć rozwijamy koncepcję filmu. Opracowujemy treatment, piszemy scenariusz i tworzymy storyboard. Jeśli trzeba przeprowadzamy casting i szukamy odpowiednich lokalizacji. Robimy co trzeba, aby praca na planie przebiegła sprawnie i doprowadziła do osiągnięcia postawionego celu. 

Etap 4 – produkcja

Ekipa filmowa dobrana do potrzeb projektu i wyposażona w najlepszy do osiągnięcia celu sprzęt spotyka się na planie, aby zrealizować wypracowaną wcześniej koncepcję. W Filmotion nie ma przypadku. Uwaga widza jest na wagę złota, a każdy kadr Twojego filmu jest po coś. 

Etap 5 – post-produkcja

Zanim zobaczysz gotowy film zadbamy o odpowiedni montaż, koloryzację, dźwięk i efekty wizualne, które zwieńczą dzieło. Wszystko po to, aby Twoje video robiło jeszcze lepsze wrażenie na odbiorcy. 

CO ROBIMY ?

 

Tworzymy filmy do różnych zastosowań w komunikacji marketingowej, Public Relations i Human Resources. Zrealizujemy dla Ciebie między innymi: 

  • Film produktowy
  • Film korporacyjny
  • Film instruktażowy / explainer video
  • Film rekrutacyjny / employer brandingowy
  • Film ekspercki
  • Reklamę TV
  • Relację z eventu
  • Teledysk
  • Animację 2D